DOSTAWY
(22) 610 46 17w godzinach 10.00-20.00

Lokal

Restauracja "Alberto" położona jest w centrum Pragi Południe w Warszawie . Oczarowuje piękną lokalizacją, estetyką wnętrza oraz bogatym i wykwintnym menu. Szczególnie polecamy dania kuchni polskiej przyrządzone na wiele sposobów.

Naszą restaurację cechuje, oprócz wspomnianych walorów kulinarnych, pełen profesjonalizm serwowania dań oraz ich prezencji .Oprócz wyśmienitego jedzenia znaleźć można bogatą kartę drinków i koktajli, gdzie każdy z gości odnajdzie coś dla Siebie.

Niepowtarzalna atmosfera i smaczne jedzenie powodują, że "Alberto" jest idealnym miejscem do biesiadowania i odpoczynku zarazem.

Imprezy okolicznościowe

Oferujemy usługi obsługi imprez. Przestrzenne wnętrza oraz elegancki wystrój sprawią, że "Alberto" jest wspaniałym miejscem zarówno na obiad w gronie przyjaciół i rodziny jak również idealne miejsce na większe uroczystości (urodziny, imprezy imieninowe, chrzciny, komunie, itp...).
Impreza w Restauracji "Alberto" będzie dobrą decyzją.

Oferujemy swoim gościom pełny zakres usług związanych z organizacją wszelkiego typu przyjęć. Do dyspozycji naszych gości mamy dwie sale, które są w stanie pomieścić do 30 osób duża i 15 osób mniejsza. Specjalizujemy się w organizacji bankietów, przyjęć komunijnych oraz innego rodzaju uroczystości takich jak imieniny, urodziny oraz spotkania biznesowe.
Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie dlatego też mają Państwo gwarancję, że przyjęcie zorganizowane przez nas będzie niepowtarzalne. Oferujemy organizację uroczystości "pod klucz" - tzn. przygotowujemy wszystkie potrawy, ciasta, torty, alkohol.
Zapewniamy również wystrój sal oraz obsługę kelnerską przyjęć przez nas organizowanych.

Gwarantujemy smaczną kuchnię oraz fachową obsługę. Możecie polegać na naszym doświadczeniu.

Catering

Korzystanie z oferty możliwe jest nie tylko bezpośrednio w lokalu, ale również to my możemy przyjechać do Państwa. Jeżeli chcielibyście zorganizować imprezę we własnym domu, ogrodzie lub firmie, a nie możecie się zająć osobiście jej przygotowaniem - możecie powierzyć organizację imprezy w nasze ręce.

Kompleksowo przygotujemy przyjęcie dostosowując do indywidualnych potrzeb klienta.

Dostawa

Proponujemy możliwość zamówienia dań obiadowych z dostawą pod wskazany adres.

Konferencje

Nasza restauracja jest nie tylko miejscem, w którym można spotykać się towarzysko, lecz także może być miejscem gdzie przeprowadzicie spotkanie biznesowe czy konferencję przy użyciu projektora.

WI-FI

W całym lokalu do państwa dyspozycji jest internet WI-FI.

Karaoke

W soboty organizujemy karaoke. Zapewniamy Państwu dobrą zabawę przy nastrojowej muzyce i w wesołej atmosferze.